Vaša karta je : .

8

Nájdite kartu s danným číslom a prečítajte si čo znamená.

1.Cieľ

Jednorožci vám pomôžu nasmerovať do veľkých duchovných výšin. Pozdvihnite preto svoje vízie čo najvyššie a vedzte, že váš potenciál je neobmedzený, pretože Jednorožci podporujú vaše sny. Afirmácia: Jednorožcovi podporujú moje ciele.

2. Zrodenie

Toto je karta je prísľub, pretože Jednorožci čakajú na to, aby vám pomohli vniesť do života niečo nové. Buďte pripravení na pozitívne udalosti a zostaňte otvorený darom od týchto podivuhodných bytostí. Afirmácia: Očakávam, že do môjho života vstúpi nové a zaujímavé veci.

3. Požehnaný

Ak jednorožca požiadate, aby vás použili ako prostredníka pre svoje požehnanie, môžu sa začať diať zázraky. Táto karta vám pripomínať, aby ste nezabúdali požehnanie jednorožcov posielať ďalej. Všímajte si pritom, čo sa vo vašom živote začne diať. Afirmácia: Dnes posielam všetkému a všetkým požehnanie jednorožcov.

4. Rozhodnutia

Pred vami ležia rôzne možnosti a Jednorožci vás vedú smerom, ktorý je pre vás najlepší. Vnímajte ich posolstvo a Šťastie máte na dosah. Afirmácia: Načúvam jednorožcom a robím múdre rozhodnutia.

5. Blízkosť

Táto karta hovorí, že je vám nablízku váš jednorožec. Dovoľte si spočinúť v jeho láske a dôverujte mu, že vám váš múdry a krásny duchovný priateľ pomáha. Afirmácia: Viem, že môj jednorožec je mi nablízku.

6. Dôstojnosť

Jednorožci preukazujú vážnosť tým, ktorí majú túžbu pomáhať druhým. Povedzte im o svojich snoch a oni vám poskytnú silu, pokoj a schopnosť viesť ostatných tak, aby nasledovali váš príklad. Afirmácia: Som pokojný, silný a dôstojný, pretože môj Jednorožec je mi nablízku.

7. Božský vhľad

Pretože Jednorožci vládnu duchovným zrakom, vidí v ľuďoch len to dobré. Táto karta vás nabáda, aby ste v druhých hľadali božskú iskru, a oni sa k vám začnú správať inak. Afirmácia: v každom vidím božskú iskru.

8. Pierko

Ak si vyberiete túto kartu, je to znamenie od jednorožcov, že pre vás majú nejaké posolstvo. Sledujte preto, čo vám chcú povedať, a majte na pamäti, že vám pomáhajú. Afirmácia: Dnes hľadám posolstvo od jednorožcov.

9. Lietať

Využite svoju predstavivosť a stavajte si vzdušné zámky, potom jednorožcov požiadajte, aby vám pomohli vaše vízie uskutočniť. S ich pomocou ste schopní dosiahnuť oveľa viac, než považujete za možné. Afirmácia: Používam predstavivosť k rozvinutiu svojich vízií.

10. Sloboda

Uväzniť vás môžu len vaše myšlienky a emócie, preto ste vyzývaní, aby ste si na ne dnes dávali pozor. Potom svojho jednorožca požiadajte, aby so svojím rohom dotkol sa vášho tretieho oka a pomohol vám odpútať sa od všetkého, čo vás zväzuje. Afirmácia: Môj jednorožec ma oslobodzuje.

11. Budúcnosť

Ak si vytiahnete túto kartu, pripomínajú vám Jednorožci, že vám pomôžu vytvoriť budúcnosť, po akej túžite. Najskôr sa zbavte všetkého starého, čo vás obmedzuje, a potom vykročte s dôverou vpred. Afirmácia: S pomocou jednorožca si dokážem vytvoriť báječnú budúcnosť.

12. Pomoc

Jednorožce sú vám k dispozícii. Požiadajte ich o pomoc, ktorú potrebujete, a verte, že vám ju poskytnú.Afirmácia: Jednorožcovi mi pomáhajú

13. Česť

Táto karta vám pripomína, aby ste si udržali svoju česť bez ohľadu na pokušenia alebo výzvy, ktorým čelíte. Jednorožci vás za vašu vnútornú pevnosť odmenia tak bohato, že výsledok predčia aj vaše sny. Afirmácia: Konám vždy s dôstojnosťou a cťou.

14. Nádej

Jednorožci vám prinášajú nádej a inšpiráciu. Sľubujú vám radosť, a preto vo svojom živote očakávajte zmeny, ktoré vám prinesú šťastie.Afirmácia: Vyzerám dúhu.

15. Intuícia

Váš jednorožec chce, aby ste dnešok strávili v kľude a mohli sa naladiť na svoju vnútornú múdrosť. Odpovede, ktoré žiadate, máte v sebe a Jednorožci vám pomôžu ich nájsť. Afirmácie: Je bezpečné nasledovať svoju intuíciu.

16. Neviditeľnosť

Táto karta vás nabáda, aby ste sa dnes podelil o svoju múdrosť a svetlo. Nastal čas, aby ste povedali, čo si naozaj myslíte, a váš jednorožec vám v tom pomôže. Afirmácie: Je pre mňa bezpečné ukázať sa taký, aký skutočne som.

17. Smiech

Jednorožci milujú smiech a šťastie, a preto dnešok naplňte svetlom. Urobte si s niečím radosť alebo navštívte veselých priateľov. Táto karta vám pripomína, že smiech pozdvihuje vibračnú frekvenciu okolo vás a priťahuje k vám Jednorožca. Afirmácia: Svoje výzvy vnímam s ľahkosťou

18. Kúzla

Kúzla sú prirodzeným výsledkom duchovných energií v pohybe. Jednorožci ich aktivujú neustále, a preto ich požiadajte, aby vám pomohli váš život naplniť kúzlami. Afirmácia: Dnes očakávam kúzla.

19. Uskutočnenie

Ak snívate o tom, že pomôžete ľuďom alebo že vyriešite nejaké situácie, Jednorožci vám dajú silu, odvahu a dôstojnosť, aby sa vaša vízia naplnila. Afirmácia: Dnes urobím niečo, čím pomôžem ostatným.

20. Zmeny

Táto karta naznačuje, že nastane zmena, vnútorná alebo vonkajšia. Pripravte sa urobiť ďalší krok a verte, že vám Jednorožci pomôžu k vytvoreniu niečoho báječného. Afirmácia: Máj jednorožec mi pomáha urobiť krok vpred.

21. Tajomstvo

Žijeme vo svete plnom zázrakov a tajomstiev, pretože nášmu poznaniu je toho veľa skryté. Jednorožci vás žiadajú, aby ste sa pozreli pod povrch vecí. Budete milo prekvapení tým, čo tam nájdete. Afirmácia: Očakávam neočakávané.

22. Príležitosť

Jednorožci vám prinášajú kľúč k novej príležitosti. Venujte pozornosť tomu, čo sa vám ponúka. Ak príležitosť nevidíte, vezmete si kľúč a vytvorte si sami nové možnosti. Afirmácia: chopím sa všetkých dostupných príležitostí a ďalšie si sám vytvoríte.

23. Pohľad

Jednorožci sú bytosťami svetla zo siedmej dimenzie, takže všetko vidia z božskej perspektívy. Vedú vás k tomu, aby ste na situácie vo svojom živote pozerali ich očami, a potom robili duchovné čisté rozhodnutia. Afirmácia: Pozerám sa očami jednorožca.

24. Stimul

Táto karta vám radí, aby ste dnes niekoho kontaktovali. Máte príležitosť osloviť svoje okolie s otvoreným srdcom a váš jednorožec vám pritom bude našepkávať do ucha. Afirmácia: Dnes zavolám priateľov s otvoreným srdcom.

25. Úspech

Dnes vám Jednorožci prinášajú úspech. Žiadajú vás, aby ste prijali všetko, čo k vám príde, s radosťou a vďačnosťou, aby mohli zosilniť tok hojnosti vo vašom živote. Afirmácia: S radosťou a vďakou prijímam úspech aj hojnosť.

26. Dúha

Táto karta naznačuje koniec jedného obdobia a začiatok niečoho radostného, čo vám prinesie aj finančný prospech. Všímajte si znamenia hojnosti, ktorá k vám prichádzajú a po ktorých budú nasledovať ďalšie. Afirmácia: Očakávam tie najlepšie výsledky.

27. Hľadanie dobra

Mi Jednorožci vám pripomíname, že za vašu súčasnú situáciu je skrytá odmena alebo dôležité poznatky. Možno ich zatiaľ nevidíte, ale až ich nájdete, prinesú vám v živote veľký prospech. Afirmácia: Vo svojom živote hľadám to pozitívne.

28. Služba

Jednorožci vám radia, aby ste robili to, čo uspokojuje vašu dušu. Kľúčom je zabudnúť na svoje vlastné túžby a slúžiť druhým. Tak najdete skutočné šťastie. Afirmace: Usilujem sa o to, čo naplní moju dušu.

29.Poslanie duše

Jednorožci vám môžu pomôcť nájsť poslanie vašej duše. Táto karta vám pripomína, že iba toto odhodlanie vám prinesie naplnenie. Požiadajte ich preto, aby vám ukázali cestu, a načúvajte im. Afirmácia: Dnes konám podlé svojho srdca.

30. Ticho

Ak si nájdete čas a priestor, aby ste sa ukľudnili a stíšili, môžu k vám vaši Jednorožci prehovoriť. Navrhujú vám využiť túto príležitosti a venovať sa im. Afirmácia: Dnes si doprajem čas na upokojenie a stíšenie sa.

31. Prekvapenie

Prekvapenia udržujú život svieži a zaujímavý. Táto karta naznačuje, že dnes pre vás Jednorožci chystajú niečo nečakané, a tak si to užite. Afirmácia: Dnes očakávam prekvapení.

32. Múdrosť

Ste vyzývaní k tomu, aby ste v nejakej životnej záležitosti využili svoju vrodenú múdrosť a zachovali sa čestne. Požiadajte o pomoc jednorožca, ktorý vás podporí a povedie. Afirmácia: Dnes konám múdro.

33. Načúvanie

Upokojte svoju myseľ a načúvajte učeniu svojho jednorožca. Čaká, aby vám pomohol so všetkým, s čím si neviete rady. Afirmácia: Dnes upokojím svoju myseľ a budem načúvať svojmu jednorožcovi.

34. Upokojenie duše

Jednorožci vám pripomínajú, že robiť to, čo prináša vašej duši radosť, je jediný spôsob, ako dosiahnuť skutočného a trvalého šťastia a tiež duchovného rastu. Nastal čas zamerať sa k tomuto cieľu. Ak jednorožca požiadate, pomôžu vám. Afirmácia: Robím to, čo uspokojuje moju dušu.

35. Priania

Jednorožci plnia priania tým, ktorí majú čisté srdce. Prajete si dnes niečo v prospech najvyššieho dobra a vedzte, že kúzelní Jednorožci vám pomôžu vaše želanie uskutočniť. Afirmácia: Dnes sa sústredím na svoje prianie a na moc jednorožcov.

36. Panny Márie

Panna Mária, Matka Božia, je často videná v prítomnosti svojho jednorožca. Spoločné vám ponúkajú požehnanie. Prijmite ho. Nech vám prinesie radosť do niektorej oblasti vášho života. Afirmácia: Otváram sa božskému požehnaniu.

37. Archanjel MICHAL

Táto karta vás nabáda, aby ste sa chopili meča pravdy, patriaceho archanjelovi Michalovi, a pomohli niekomu, kto je slabší ako vy. Váš jednorožec k vám vysiela česť, odvahu a rozhodnosť. Afirmácia: Užívam svoju silu a pomáham druhým s cťou.

38. Archanjeli Uriel,

Archanjel Uriel vedie anjela mieru a spoločné s jednorožcami šíria mierumilovnosť a dôveru. Táto karta vás nabáda, aby ste sa na nich naladili a svoj osobný svet tak naplnili mierom. Afirmácia: Dnes šírim mier.

39. Archanjel GABRIEL

Archanjel Gabriel osvetľuje situácie a pomáha ľuďom ujasniť si názory. Jednorožci svojim pôsobením toto svetlo posilňujú. Požiadajte ich, aby vám pomohli očistiť niektoré aspekty vášho života, aby ste získali jasnú predstavu, ako pokračovať ďalej. Afirmácia: Mám jasno o svojom budúcom kroku.

40. Archanjel Rafael

Archanjel Rafael je anjel liečenia a hojnosti. Jednorožci vám tieto hodnoty prinášajú tiež. Ak si vytiahnete túto kartu, znamená to, že sa máte otvoriť liečeniu a hojnosti. Afirmácia: Otváram sa a prijímam zdravie a hojnosť.

41. Pegas

Pegas je nebeský kôň, ktorého otvorené srdce vyžaruje svetlo, ktoré je zobrazované aj ako krídla anjelov. Táto karta naznačuje, že nastal čas, aby ste otvorili svoje srdcia. Afirmácia: Dnes otváram svoje srdce.

42. Kráľ, jednorožcov

Kráľ jednorožcov má otvorené srdce, tretie oko a korunnú čakru. Je to mocná bytosť a toto je mimoriadna karta, ktorá vás vyzýva, aby ste nakladali so svojou mocou dôstojne a vznešené. Afirmace: Konám kráľovsky.

43. Kráľovná jednorožcov

Kráľovná jednorožcov má otvorené srdce, tretie oko a korunnú čakru. Zastupuje božské ženstvo a nabáda vás, aby ste konali s múdrosťou a súcitom. Afirmácia: Konám s múdrosťou a súcitom.

44. Kristus

Kristus a Jednorožci milujú bezvýhradne. Táto karta vás vyzýva, aby ste voči všetkým, s ktorými sa stretnete, vyžarovali čistú lásku, bez toho aby ste ich súdili. To vám otvorí dvere do neba. Afirmácia: Milujem každého bez výhrad.

Copyright © 2016 / 2017 Numerologička.sk . All rights reserved | Design by Alandesign.eu